Back to top

Fotenie produktov a reklám

Tieto naše služby odporúčame predovšetkým pre našich firemných klientov, ale veľmi radi vyjdeme v ústrety aj v prípadoch súkromných požiadaviek. Fotenie prebieha v našom ateliéri alebo na externom mieste, v zmysle vopred upresnených požiadaviek.

Dobrá fotografia produktu alebo reklamy nám prezradí aj to, čo sa častokrát slovami nedá vysloviť.

Prečo sú potrebné snímky produktov profesionálnej kvality?

Oblasť využitia fotografií produktov v dnešnej dobe je veľmi rôznorodé, nakoľko môžu byť potrebné na webstránke, v katalógu produktov, na jedálnom lístku alebo aj na letáčiku, ktorý ponúka rôznorodé služby. V ostrom súboji konkurencie na trhu prednosť majú tí, ktorých fotografie sú lepšej kvality. Je jedno, či ide o tradičný alebo o online predaj, bez kvalitných fotiek je veľmi ťažké niečo predať. V prípade, že fotografia nejakým spôsobom vplýva na klienta, vyvoláva v ňom pocit dôvery, už máme za nami prvý krok k úspešnému obchodovaniu. Dobrá snímka produktu láka spotrebiteľa a podnecuje v ňom túžbu, aby daný produkt vlastnil, ale čo je ešte dôležitejšie: dobrá fotografia produktu predá tovar.

Ceny: na reklamné a produktové fotenia vždy vypracujeme individuálne cenové ponuky. Cena závisí od miesta a trvania fotenia, od počtu produktov a od osobných požiadaviek.

Okrem fotenia produktov a reklám Vám punúkame aj tzv. business (formálne) portréty. Jedná sa o cca. 30 minútove fotenie v ateliéri. Spravíme Vám 5-10 fotiek, z ktorých si možte vybrať 3 finálne vyretušované fotky. Cena: 35€ (foto navyše 9€). Vyretušované fotografie sa odovzdávajú v digitálnej forme do 3 pracovných dní.