Back to top

Fotenie rodín a detí

V priebehu posledných rokov sme rozvíjali naše služby, a nakoľko vznikol aj dopyt: vytvorili sme náš vlastný fotoateliér, kde v prvom rade vyhotovujeme fotografovanie rodín, detí, tehuliek a párov.

Vždy dbáme na to, aby tieto fotenia sa niesli v duchu spontánnosti, bezstarostnosti a vo veselej nálade.

Tak isto aj na to, aby sme vždy vniesli nejakú kuriozitu do týchto príležitostí: preto často zariadime naše fotoštúdio podľa danej sezóny alebo, tematicky. Okrem klasických rodinných, detských a tehotenských fotení čoraz populárnejšie sú aj Vianočné a Veľkonočné fotenia.

Okrem toho vždy sa snažíme o to, aby sme našim návštevníkom slúžili aj novinkami. Také sú napríklad aj fotenia v „kocke“ pre detí od 2 do 10 rokov.

Sme hrdí na to, že aj deti, ktorých prístup k foteniu je odmietavý, u nás sa uvoľnia a dobre sa cítia. Ba dokonca niektoré rodiny nás navštevujú aj viackrát.

Ceny:

  • fotenie rodiny, detí alebo tehuliek: po fotení fotky nahráme do privátnej galérie, kde si môžete pohodlne popozerať všetky fotky a tie najpodarenejšie sa dajú jednoducho objednať. Cena jednej fotografie (elektronická verzia) v ateliéri je 3.90€.
  • pri objednávkach fotografií pod 5ks účtujeme k objednaným fotkám 15€ za fotenie. Nad 5ks je cena fotenia zadarmo.
  • ponúkame aj fotografovanie vo Vašom domove, alebo na Vami vybranom mieste. K cene fotiek v takomto prípade pripočítame jednorázový polpatok 19€. Dopravné náklady: do 20km zadarmo, nad 20km od sídla spoločnosti 0.25€/km
  • darčekové poukážky na fotenie – daruj pre svojich blízkych rodinné, detské, alebo tehotenské fotenie. Darčekové poukážky už od 39€ !

Otváracie hodiny: pondelok-piatok. Je nevyhnutné si vopred rezervovať termín. Cez víkend je fotoštúdio zatvorené!

Ak si dostal chuť na rodinné ateliérové fotenie v uvoľnenom duchu, alebo rád by si prekvapil svoju rodinu, polovičku, známeho fotením, kontaktuj nás.