Back to top

Na margo jednej nezabudnuteľnej letnej svadby

Svadobné prípravy vo veselej nálade v Lucid Style, dojímavý obrad v bratislavskom kostole Blumentál, svadobné fotenie v Sade Janka Kráľa a párty v Casteli Mierovo.

Takto by sme mohli opísať kľúčovými slovami prekrásnu letnú svadbu Andrey a Martina. Bratislava, 15. júla 2017. Ako som vystúpil z auta pred salónom Lucid Style už som cítil vo vzduch, že čaká na nás ozajstné letné svadobné fotenie. Toto bola prvá príležitosť, že som mal možnosť spolupracovať s úžasnou Luciou, ale od prvej sekundy sme boli na seba naladení, ako aj s nevestou a ďalšími prítomnými. Prebiehali neskutočné prípravy zo strany dievčat, samozrejme okorenené so smiechom, žartmi a drinkmi. Myslel som si, že to bude celkom dobrá „zahrievačka“. Potom cestou na obrad vďaka jednej kamarátke nevesty sa objavil ešte jeden šampus a vtedy už som bol istý, že nebudem mať žiaden problém pri fotení mladého páru. A mal som pravdu: títo dvaja, veselí mladí ľudia prežívali svoj veľký deň v takomto veselom duchu. Ikonický kostol Blumentál na nás čakal už dverami otvorenými do korán a milá rodina čakala hostí pagáčikmi a veľmi dobrou pálenkou. Po obrade nasledovalo spontánne fotenie na brehu Dunaja, v Sade Janka Kráľa a potom sme pokračovali do môjho obľúbeného kaštieľa – do Castel Mierovo. Tam už chodím ako keby som išiel domov a už rozmýšľam nad tým, že by som mal kúpiť nejaký malý domček pri kaštieli. Alebo natrvalo prenajímať jednu izbu :) . Ale bez vtipkovania: majitelia reštaurácie a personál aj tentokrát spravili všetko pre to, aby svadba prebehla vynikajúco a taktiež aj milí svadobčania, môj kamarát DJ Gusto a samozrejme aj Mladomanželia. Veselá nálada vydržala až do konca svadby. Mladomanželia spravili tento deň ozaj výnimočným nie len pre seba, ale aj pre svadobčanov.

Andrea, Martin: veľmi Vám ďakujeme, že aj tak ste si nás našli, že svoju svadbu ste organizovali z Anglicka. Veľmi som užíval každú chvíľku Vašej svadby! A čo by som Vám mohol prijať zo Slovenska? Aby na Vás svietilo slnko aj v hmlistom Albióne, tak ako v Bratislave alebo Mierove v deň Vašej svadby. Prajem Vám veľa lásky a aby sa Vaša veselá rodinka rozrástla o ďalších veselých členov.

Želám dobré svetlo, priatelia!

.roland - Váš svadobný fotograf