Back to top

Originálna svadba v kaštieli

Vlastnoručne vyrobená podložka na obrúčky, unikátne svadobné šaty, zväzok mrkvy namiesto kvetiny, menovky z kameňov, jedinečné manžetové gombíky, hračky ako prekvapenie pre detí,...

Množstvo malých znakov naznačujúcich výborné svadobné fotenie. A keby toto všetko nestačilo, miestom svadby bolo nádherné Castel Pension & Restaurant, pozorní personál, chutné jedlá a hlavne dvaja úprimní ľudia so srdcom na správnom mieste: Mladý pár! Na svadbe Renky a Eda som pri každom kroku cítil, ako veľmi si uctia svadobčanov a túžia po tom, aby im robili po vôli. Z uhla pohľadu svadobného fotografa som to vnímal tak, že sa im to v plnej miere podarilo, čo ich hostia revanšovali dobrou náladou, úsmevmi a láskou. Dvaja ľudia, ktorých nemožno neľúbiť! Keby som sa raz rozhodol pre zmenu povolania, ako prvú by som kontaktovala Renku, či nemajú voľné miesto pre mňa v ich bankovej pobočke. Už len to si musím domyslieť, čo by som tam vlastne robil. Alebo keby som tam nemohol pracovať, robil by som učňa v stolárskej dielni Eda, len sa obávam, že by nevyužil moje zručnosti :) . Tak asi istý čas ešte zostanem pri fotení svadieb, najmä že veľmi rýchlo sa nám minú termíny na sezónu v roku 2019. Dúfam, že v budúcom roku budem mať možnosť zúčastniť sa na takýchto unikátnych, jedinečných svadbách a stretnem takýchto úžasných ľudí, ako tento septembrový piatok večer.

Renka, Edo: aj na Vašej spoločnej ceste životom si smelo vyjadrite Vaše skutočné ja a Vašu jedinečnosť. Takisto želám, aby ste sa naďalej ľúbili z celého srdca! Bol to pre mňa obrovský zážitok, byť súčasťou Vášho veľkého dňa.

Želám dobré svetlo, priatelia!

.roland - Váš svadobný fotograf