Back to top

Svadobná fotografia

Svadobné fotenie je fotografickou činnosťou, ktorá si vyžaduje najväčšiu a najrozmanitejšiu pripravenosť. Túto skutočnosťou si uvedomujeme aj my, nakoľko Deň s veľkým D je tiež taký, ako presne skomponované hudobné dielo, v ktorej všetko más svoje miesto, a každý si robí svoju prácu podľa nôt. Avšak každý pár pridáva niečo nové k tejto udalosti a tak sa vyčaruje tento deň na niečo jedinečné a zároveň aj mimoriadne.

Urobíme všetko pre to, aby sa na našich svadobných fotkách objavila kvalita, hravosť, rad zážitkov a citov, ktoré spravia Váš Deň s veľkým D, takým výnimočným.

Milujeme každý moment svadobnej prípravy, precítime intímne chvíle svadobného obradu, portrétové fotenia fotografujeme v umeleckom ponímaní a svadobnú hostinu zvečníme prostredníctvom prívetivých momentiek. A to všetko robíme ako ozajstný účastníci, ako očití svedkovia svadby.

V prvom rade fotíme na Slovensku, ale v priebehu rokov sme dostali viacero žiadostí na medzinárodné svadobné fotenia z celého sveta. Počas našej doterajšej kariéry sme mali tú česť fotografovať 23 národností v 9 krajinách. Naša komunikácia so snúbencami je bezbariérová, plynulá v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku. Medzinárodné skúsenosti sú pre nás veľmi dôležité aj pre to, lebo sa naučíme mnoho nových vecí, ktoré potom zužitkujeme aj na domácich foteniach.

Svadobné balíky:

  • svadobný balík „BRONZE” – práca svadobného fotografa na 5 hodín - min. 300ks kvalitne upravených fotografií
  • svadobný balík „SILVER” – práca svadobného fotografa na 9 hodín - min. 450ks kvalitne upravených fotografií
  • svadobný balík „GOLD” – práca svadobného fotografa na 14 hodín - min. 600ks kvalitne upravených fotografií

Každý svadobný balík obsahuje:

  • svadobná fotokniha s dreveným obalom do vrecka
  • fotografie na drevenom USB klúči
  • všetko v originálnej drevenej krabici
  • internetová fotogaléria
  • kompletnú prácu odovzdávame max. do 2 týždňov

Ďaľšie služby:

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo viac informácií nás neváhajte kontaktovať.