Back to top

Svadobná fotografia

Svadobné fotenie je fotografickou činnosťou, ktorá si vyžaduje najväčšiu a najrozmanitejšiu pripravenosť. Túto skutočnosťou si uvedomujeme aj my, nakoľko Deň s veľkým D je tiež taký, ako presne skomponované hudobné dielo, v ktorej všetko más svoje miesto, a každý si robí svoju prácu podľa nôt. Avšak každý pár pridáva niečo nové k tejto udalosti a tak sa vyčaruje tento deň na niečo jedinečné a zároveň aj mimoriadne.

Urobíme všetko pre to, aby sa na našich svadobných fotkách objavila kvalita, hravosť, rad zážitkov a citov, ktoré spravia Váš Deň s veľkým D, takým výnimočným.

Milujeme každý moment svadobnej prípravy, precítime intímne chvíle svadobného obradu, portrétové fotenia fotografujeme v umeleckom ponímaní a svadobnú hostinu zvečníme prostredníctvom prívetivých momentiek. A to všetko robíme ako ozajstný účastníci, ako očití svedkovia svadby.

Ročne fotíme v priemere okolo 40 svadieb a to hlavne na Slovensku, ale v priebehu rokov sme dostali viacero žiadostí na medzinárodné svadobné fotenia z celého sveta. Počas našej doterajšej kariéry sme mali tú česť fotografovať 25 národností v 9 krajinách. Naša komunikácia so snúbencami je bezbariérová, plynulá v slovenskom, maďarskom a anglickom jazyku. Medzinárodné skúsenosti sú pre nás veľmi dôležité aj pre to, lebo sa naučíme mnoho nových vecí, ktoré potom zužitkujeme aj na domácich foteniach.

Svadobné balíky (Hodiny v jednotlivých balíkoch nie sú pevné. Možnosť predĺženia balíkov. Všetko je o vzájomnej dohode.):

  • svadobný balík „OPÁL” - 390€ - práca svadobného fotografa na 4 hodiny (vačšinou sa jedná o fotenie obradu, skupinových a kreatívnych fotiek) - min.250ks kvalitne upravených fotografií
  • svadobný balík „SMARAGD” - 490€ - práca svadobného fotografa na 7 hodiny (vačšinou sa jedná o fotenie obradu, skupinových a kreatívnych fotiek, prvého tanca, a krájania torty) - min.450ks kvalitne upravených fotografií
  • svadobný balík „ZAFÍR” - 590€ - práca svadobného fotografa na 10 hodín (väčšinou sa jedná o fotenie svadby od obradu až po prezliekanie po polnoci) - min.600ks kvalitne upravených fotografií

Každý svadobný balík obsahuje:

  • svadobnú fotoknihu s dreveným obalom do vrecka
  • fotografie na drevenom USB klúči
  • originálnu drevenú krabicu

Kompletnú prácu odovzdávame cca. do 7 dní od svadby!

Ďaľšie služby:

  • slideshow (hudobný klip) z Vašich svadobných fotiek – 49€
  • každá ďaľšia hodina fotografovania (+ ďaľších 30 fotiek) - 39€/hod.
  • dopravné náklady - 0,35€/km od sídla firmy (Trhová Hradská - okres Dunajská Streda)

Pozrite si aj naše ďaľšie svadobné fotky z posledných štyroch sezón: 2019, 2020, 2021, a priebežne pridávame sezónu 2022 (kliknite na rok).

esküvő fotózás
esküvői smink
esküvői dekoráció
svadba kaštiel tomášov
vőlegény öltöny
svadobné fotky smolenice
svadobná dekorácia castel
esküvő esztergomi bazilika
esküvő fotós galanta