Back to top

Svadobné fotoknihy

Ponúkame Vám možnosť, aby Vaša svadba vynikla tým najluxusnejším spôsobom, ktorým sú jednoznačne naše exkluzívne svadobné fotoknihy.
Všetky fotoknihy sú vyhotovované ručne!

V prípade, že Váš svadobný fotograf neponúkol Vám podobnú exkluzívnu fotoknihu, objednaj si ju teraz! Obráť sa na nás s dôverou, radi ti pomôžeme!

Ponúkame Vám dve kategórie:

  • Svadobné fotoknihy série EXCLUSIVE - od 169€

Naše EXKLUZÍVNE svadobné fotoknihy budú Vašim sprievodcom generáciami. Široká paleta farieb, obalových materiálov, rozmerov a vizuálnych prevedení, ale aj množstvo ručnej práce vloženej do výroby a prepracovania detailov dáva Vášmu spomienkovému klenotu omnoho vyššiu hodnotu, ako len obyčajná kniha s obrázkami. Zaoblené rohy a pevné strany fotoknihy už sami vypovedajú nádychom dlhovekosti a odolnosti. Vnútorné strany fotoknihy môžu dostať špeciálnu UV ochranu ktorá zabraňuje zlepeniu strán pri styku s tekutinou, a Vy sa nemusíte báť ani vlhkých prštekov svojich detí, či rozliatej kávy. Stránky fotoknihy sú vytvorené profesionálnou technikou a technológiou s vysokým rozlíšením poskytujúce fotografiám nielen jemnejšie detaily a živé farby, ale aj extrémne dlnú životnosť na niekoľko generácií. Patentovaný spôsob výroby zaručuje to, že po otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez prerušenia v strednej časti. Pri výbere typu a obalu fotoknihy máte na výber niekoľko druhov pravej talianskej kože alebo obrovské množstvo eko koží a rôznych art materiálov, ktoré sa dajú navzájom kombinovať a vytvoriť si tak jedinečný obal.

  • Svadobné fotoknihy série ECONOMY - od 99€

Fotokniha ECONOMY je moderná, elegantná kniha. Na výber máte veľké množstvo elegantne pôsobiacich obalových materiálov canvas alebo moderné lesklé obalové materiály shiny. Fotoknihu je možné doplniť fotografiou s povrchom Art Canvas, ktorá je umiestnená v štýlovom plastickom rámiku. Veľkosť fotografie a jej umiestnenie na obale fotoknihy si samozrejme zvolíte sami.

Ďaľšie služby:

Ukážky obalov a fotokníh

Kompletnú ponuku Vám radi ukážeme pri osobnom stretnutí. Ďaľšie naše exkluzívne fotoknihy nájdete TU.

svadobné fotoknihy