Back to top

Svadobné fotoknihy

Ponúkame Vám možnosť, aby Vaša svadba vynikla tým najluxusnejším spôsobom, ktorým sú jednoznačne naše exkluzívne svadobné fotoknihy.
Všetky fotoknihy sú vyhotovované ručne!

V prípade, že Váš svadobný fotograf neponúkol Vám podobnú exkluzívnu fotoknihu, objednaj si ju teraz! Obráť sa na nás s dôverou, radi ti pomôžeme!

Ponúkame Vám dve kategórie:

  • Svadobné fotoknihy série EXCLUSIVE

Naše EXKLUZÍVNE svadobné fotoknihy budú Vašim sprievodcom generáciami. Široká paleta farieb, obalových materiálov, rozmerov a vizuálnych prevedení, ale aj množstvo ručnej práce vloženej do výroby a prepracovania detailov dáva Vášmu spomienkovému klenotu omnoho vyššiu hodnotu, ako len obyčajná kniha s obrázkami. Zaoblené rohy a pevné strany fotoknihy už sami vypovedajú nádychom dlhovekosti a odolnosti. Vnútorné strany fotoknihy môžu dostať špeciálnu UV ochranu ktorá zabraňuje zlepeniu strán pri styku s tekutinou, a Vy sa nemusíte báť ani vlhkých prštekov svojich detí, či rozliatej kávy. Stránky fotoknihy sú vytvorené profesionálnou technikou a technológiou s vysokým rozlíšením poskytujúce fotografiám nielen jemnejšie detaily a živé farby, ale aj extrémne dlnú životnosť na niekoľko generácií. Patentovaný spôsob výroby zaručuje to, že po otvorení dvojstrana knihy vytvorí úplne rovnú plochu bez prerušenia v strednej časti. Pri výbere typu a obalu fotoknihy máte na výber niekoľko druhov pravej talianskej kože alebo obrovské množstvo eko koží a rôznych art materiálov, ktoré sa dajú navzájom kombinovať a vytvoriť si tak jedinečný obal.

  • Svadobné fotoknihy série ECONOMY

Fotokniha ECONOMY je moderná, elegantná kniha. Na výber máte veľké množstvo elegantne pôsobiacich obalových materiálov canvas alebo moderné lesklé obalové materiály shiny. Fotoknihu je možné doplniť fotografiou s povrchom Art Canvas, ktorá je umiestnená v štýlovom plastickom rámiku. Veľkosť fotografie a jej umiestnenie na obale fotoknihy si samozrejme zvolíte sami.

Ukážky obalov a fotokníh

Kompletnú ponuku Vám radi ukážeme pri osobnom stretnutí.

svadobné fotoknihy