Back to top

Takí sme boli...

Zbohom svadobné fotenie, zbohom rodinné fotenie...

Predtým, ako naši doterajší a budúci klienti upadli panike a súperi by vzdychli, hlásime: „KEEP CALM. EVERYTHING IS FINE. ANOTHER SUCCESFUL SEASON HAS ENDED.“ Takže, ďakujeme pekne, máme sa dobre, iba sezóna roku 2017 skončila a mi trošičku vyhodnocujeme uplynulý rok. Aj v tomto roku sme veľa pracovali, veľa sme spravili pre dosiahnuté výsledky. Vďaka tomu, ukončujeme najúspešnejší rok našej desaťročnej kariéry vo fotení! A teraz, ako na odovzdávaní Oscarovej ceny:

„Ďakujem každému, kto prispel k roku 2017. Ďakujem milým klientom, kolegom poskytujúcim svadobné služby, svojej manželke, ktorá v jednom je aj mojou kolegyňou, ďakujem synovi Bencemu a nie v poslednom rade ďakujem aj konkurencií, lebo aj oni boli potrební k dosiahnutiu tohto úspechu.“

Milujem hru číslami, o všetkom vediem štatistiky, ale Vás nechcem obťažovať mnohými údajmi, tak iba niekoľko čísiel z roku 2017: 44 nádherných svadobných fotení v 4 krajinách, 241 veselých rodinných fotení v našom ateliéri. Mnoho nezabudnuteľných okamihov prežitých skrz objektív fotoaparátu, viac ako 100 000 snímok, skoro 50 000 spravovaných a odovzdaných fotiek, viac tuctov exkluzívnych fotokníh. Tento rok za svadbou sme najďalej cestovali do Nemecka, aby sme zvečnili deň s veľkým D jedného milého nemeckého páru, najčastejšie som mal možnosť zachytiť momenty zahraničných svadieb v mojom obľúbenom Castel Pension & Restaurant. Našou najúspešnejšou kampaňou v ateliéri už tradične bolo vianočné fotenie. Ani tento rok sme nezabudli na dobročinnosť a usporiadali sme dobročinné fotenie pre jeden rodinný dom v dedine, ktorý zhorel. Tak v kocke takí sme boli v roku 2017... Počas roka niekedy toto tempo bolo veľmi unavujúce, ale aj tento rok sme sa veľa naučili a budúci rok už niekoľko vecí zorganizujeme múdrejšie. Lebo dobrý fotograf a jeho pomocník upravujúci fotky sa učia do smrti! :)

Prajem Vám šťastný nový rok​ a teším sa na ďalšie fotenia v roku 2018!

.roland - Váš svadobný a rodinný fotograf