Back to top

Svadobné fotenie na Devíne

Prípravy v Ružinove, kreatívne fotenie na Devíne, obrad v evanjelickom kostole v Starom Meste, a zábava v Casteli v Mierove.

Samé také miesta, ktoré určite rozhýbu srdce aj perspektív každého svadobného fotografa. A to som Vám už povedal, že zase som mal možnosť zoznámiť sa s veselým a nádherným párom? Ak existuje (a podľa mňa existuje) kategória „svadobné fotenia, ktoré milujem“, tak táto svadba bola naozaj taká! Pevné základy založili už dievčatá počas príprav, potom nasledovalo kreatívne fotenie s nádherným výhľadom na Dunaj, medzi stenami hradu Devín, ktoré síce bolo trošku krátke, ale stálo to za to. Myslím si, že teraz sme dostali to maximálne aj z minima, tak že medzičasom nakrútili aj jeden vynikajúci svadobný film o Mladom párovi. Potom znova nasadnúť do auta cez piatkovú bratislavskú špičku sme prešli mesto, aby každý mohol byť svedkom toho, ako títo úžasní mladí ľudia si sľúbia večnú lásku. Malý evanjelický kostol nám zabezpečil príjemnú rodinnú atmosféru tejto svadbe, ktorá aj tak vzniesla vo veľmi priateľskom duchu. K tomu napomohlo aj prejav farárky! Už dávno som nepočul a nevidel taký priamy, ľudský obrad! Klobúk dole pred ňou! Po gratuláciách, tiež po obrovskom boji so špičkou, ale nakoniec úspešne sa nám podarilo prebojovať sa Bratislavou, aby sme mohli začať tú zábavnejšiu časť svadby v mojom najobľúbenejšom Castel Penzióne. Už Vám ani nemusím povedať, že ako veľmi milujem atmosféru tohto miesta a tam pracujúcich vítam už skoro ako príslušníkov mojej rodiny. Ak mi mladý pár oznámi, že svadba sa bude konať v Casteli v Mierove, už mám 100%-nú istotu, že to bude veľmi dobrá svadba! Veľmi dobrý výber, milý Mladomanželia :)

Betka, Mišo: držím Vám palce, aby ste zostali naveky takým milým, priamym a usmievavým párom, akí ste boli v deň Vašej svadby. Veľmi pekne ďakujem za Vašu dôveru, a za originálnu menovku (šišku) s mojou "fotkou"! Mám ju stále pred očami na mojom stole :)

Želám dobré svetlo, priatelia!

.roland - Váš svadobný fotograf

svadobné fotenie na hrade Devín
Svadobné fotenie na Devíne
Svadobné fotenie na Devíne
Svadobné fotenie na Devíne
svadobné fotky Devín
svadobné fotky Devín
svadobné fotky Devín
svadobné fotky Devín
svadba Devín
svadba Devín
svadba Devín