Back to top

Jesenné čaro farieb a svetiel

Večná spomienka pre rodinu, hladkanie pre dušu fotografa. Takto by sme mohli popísať toto jesenné rodinné fotenie.

Čo sa týka rodinných fotení, naďalej uprednostňujeme náš ateliér. Má to viacero dôvodov, ale teraz ich nebudem vymenovať. Radšej by som Vám rád porozprával o tom, aký dobrý pocit je občas si nakuknúť do iného sveta, tam nabiť dušu, aby sme potom mohli pokračovať vo vlastnej ceste, avšak už plný novej energie. A samozrejme dobré je aj dokázať sám sebe, že naša práca a naše fotografie aj tu obstoja svoje miesto.

Ďakujeme teda rodine Véghovej (no dobre, hlavne Erike), že nás vytrvalo presviedčali o tom, aby sme tentokrát opustili náš ateliér a fotky vyhotovili v exteriéri. Bolo veľmi dobre znovu vidieť túto šťastnú rodinku a spoločne s nimi vytvoriť niečo nové, teraz už – ak dobre rátam – štvrtýkrát. Veľmi si ceníme Vašu dôveru! ĎAKUJEME! Po svadobných a ateliérových fotení, teraz už si môžeme odfajknúť aj rodinné fotenie v exteriéri. Čo nasleduje? :)

My sme plne nabití a pripravení na nekonečný maratón vianočných fotení! Poďte a pripojte sa k nám aj Vy! Ešte máme zopár voľných termínov. Pre ďalšie informácie klikni SEM.

Želám dobré svetlo, priatelia!

.roland - Váš rodinný fotograf