Back to top

Láska na štyroch kolesách

Jednobunkové organizmy sa množia delením. Po rozdvojení jadrovej bunky bunka sa navlečie a potom sa rozdvojí. Že čo má to spoločné so svadobným fotením? Hneď Vám vysvetlím...

Na našu najväčšiu radosť náš kalendár sa každý rok veľmi rýchlo naplní. Už skoro každá svadobná sobota v budúcom roku je obsadená, a hoci svadobná sezóna roku 2019 je ešte ďaleko, mi už upresňujeme termíny na to obdobie. Aj tento náš rok je produktívny, veľmi produktívny. Práve preto sme museli odmietať veľa párov, lebo termíny o ktoré nás žiadali už boli obsadené. Ale poznáme jednu partiu, ktorá trvá na tom, aby v prípade, že ja, ako fotograf, som tú predmetnú sobotu obsadený, tak nech „sa obetuje“ moja najmilšia manželka a v jednom aj najlepšia kolegyňa a nech vystúpi spoza tieňa počítača, aby sa stala očitým svedkom, t.j. fotografkou svadby ona. Ani štvrtý krát sme nemohli odmietnuť prosbu nášho milého známeho, práve preto sme sa „množili delením“. Kým ja som zvečnil svadbu v Šali, mimochodom to bola svadba tiež jedného nášho starého známeho, dovtedy Sisi fotila tiež v Matúšovej zemi, ale v Trsticiach. Ale iba v sobotu. Lebo na moje najväčšie šťastie kreatívne fotenie v pondelok som už robil ja.

Csilla, Pali: ďakujeme za Vašu vytrvalosť, vernosť a želáme Vám, aby Vaša láska, Vaše manželstvo bolo aj v rokoch „veteránov“ také isté krásne a v takom istom dobrom stave, ako Vaša stará dobrá Škodovka. :)

Želám dobré svetlo, priatelia!

.roland - Váš svadobný fotograf