Back to top

Multikultúrna svadba v kaštieli

Eva je slovenskej a Gabe rumunskej národnosti. Už roky žijú v Kanade, avšak miestom ich svadby predsa si zvolili rozprávkový kaštieľ v Mierove. A že ako to celé dopadlo?

Ako jedna fantastická letná svadba v kaštieli. No ale pekne po poriadku! Moja práca svadobného fotografa sa v ten deň začala vo Veľkom evanjelickom kostole v Bratislave, kam nevesta prišla v sprievode svojich rodičov. Evin otec je mimochodom najúspešnejší tréner slovenskej hokejovej reprezentácie, pán Ján Filc. Gabe, kto mimochodom tiež má vzťah k športu, lebo hrá tenis, vtedy už čakal svoju milú v úchvatnom kostole spolu so svadobčanmi. Po ceremónií, ktorá bola vyslúžená veľmi zrozumiteľným štýlom, nasledovalo spontánne kreatívne fotenie, a potom sme dorazili do nádherného dvora kaštiela Castel Pension & Restaurant. Ak si pozriete fotky, presvedčite sa aj vy, že aj svadobné auto zaslúži jedničku s hviezdičkou! Rozbíjanie tanierov, fotenie dekorácií (ktorá mňa vždy nadchne v kaštieli v Mierove), skupinové fotenia, večera, ľudová hudba, nezabudnuteľné príhovory a prípitky kamarátov a párty v plnom prúde. Znova jedna svadba, ktorá u mňa spadá do kategórie „zbožňujem“, s výbornými kolegami, na obdivuhodnom mieste, s milými svadobčanmi!

Prajeme Vám veľa šťastia v zámorí, a ďakujeme za Vaše milé slová, ktoré ste nám poslali po svadbe:

"Ďakujeme krásne! Ste užasní! A nielen čo sa týka fotiek, ale aj spolupráce. Si úžasný človek a fotograf! To nám bolo po pár minutách spolupráce s Tebou jasné! Eva, Gabe"

Želám dobré svetlo, priatelia!

.roland - Váš svadobný fotograf

svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli
svadba v kaštieli